Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustale se neco stahuje

Zdravim vsechny,
mam takovy maly problem, neustále vidim na routeru a i ve WIN, ze porad prijimam i odesilam pakety a to ne zrovna malo. Zkousel jsem vse povypinat co by mohlo potrebovat pristup k internetu(ICQ, AVAST, OPERA...) ale stale to same. Existuje nejaky program diky kteremu bych mohl zjistit, ktery proces to zpusobuje? Na forum ALWILu jsem si nechal zkouknout log a pry je v poradku. Konfigurace: Win XP Professional SP2, AMD Athlon XP, 1536 MB RAM Predem vsem dekuju

Ted uz to zmizelo jenze stahuje se to porad, ale fakt zacinam pochybovat ze to dela nejakej proces protoze jsem se odhlasil a delalo to porad ale kdyz jsem restartoval pocitac tak po chvili ve WIN to zase zacalo. Diky