Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televiza mi neprehraje nektere filmy

Zdravim. Omlouvam se, ze to sem pletu, ikdyz to tu asi nepatri, ale nenapada me, kde jinde by mi poradili. Jde mi o to, ze si filmy vzdy nahravam na flashku a pres ni se pak divam. Jenomze nektere filmy mi nejdou prehrat, ikdyz jsou v tom samem formatu jako predchozi filmy co mi sly a to vetsinou v avi. Nevedeli by jste prosim nekdo, cim by to mohlo byt?

Musíš to převést do jinýho formátu. Avi je pouze kontejner, ve kterým je samotný film v různým formátu. Stáhni si program MediaCoder, v něm to lze snadno převést. Zjisti si formát filmu (přímo v tom programu), kterej ti TV přehraje a na takovej pak převáděj ty filmy, který ti TV nechce vzít. Já převádím na xvid, ten mi settopbox bez potíží vezme. Doba přepočtu je různá, záleží na výkonu počítače a zvoleném výstupním formátu, datovém toku, rozlišení...