Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet?

Zdravím, dostanu na narozeniny v brzké době nějaký tablet a tak si mam vybrat sám. Jenže velký problem je, že jsem to ještě neměl a nemám s tím žádné zkušenosti. Tak bych chtěl poprosit zdější odborníky jestli by mi s výběrem nepomohli :) Představu mam jedině takovou, že by to byl Android(rozdíl mezi verzi 4.1 a 4.2 a další netuším, jestli je nějaký zásadní), byl by na šířku a cena kolem tak 3000kč (ano nic moc, ale nechci žádné dělo). Měl bych to jenom na takové věci jako internet,videa(filmy atd.) prostě nějak to základní co bych dělal i na PC-na hry by to ani tak nemělo být, ale něco bych na tom chtěl rozjet. Předem děkuju. :)

Ja vybral tento. Zatim dobry. Rozhodne to nevypada, ze se to kazdou chvili rozpadne, video audio i internet zvlada v pohode.