Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odhalit chyby systému

Dobrý den chci se zeptat jak najit chyby systému windows xp například v registru v systému a tak dále. jaký program na to použít?
A jaký program použít na zjíštění zdraví disku. Sektoru
Jak to vše dat zpět do kupy.

Chyby v registroch? Tie sa prejavia tak, že niečo - nejaký program nepracuje správne. Aký máš problém s registrami, aké chyby?
Otestovať disk môžeš rôznymi programami, ktoré dokážu zobraziť S.M.A.R.T. informácie, napr. CrystalDiskInfo, HD Tune, HDDScan apod. Najlepšie utilitou od výrobcu disku.

Jak to vše dat zpět do kupy.

jako co?