Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ze čtyř písniček udělat jednu?

Ahoj všem,
byla mi tato poradna doporučena, tak si jdu pro radu.
Přítelkyně má za dva týdny maturitní ples a já jsem dostal za úkol čtyři písničky sesekat nějak k sobě, aby mezi nimi byla 1s pauza. Zkrátka, mám z těch třech nebo čtyřech písniček udělat jednu.

Znáte na to nějakej šikovnej prográmek? Nejlépe i s podrobným návodem? Dělal jsem videa, krátké filmy, ale s tímhle jsem nikdy nepracoval.

Předem děkuji za odpovědi, Hynek.

Pokud se nepletu,stačil by na to klasický Windows Movie Maker,který je myslím již nainstalovaný společně s OS,pokud máš WinXP. Pokud máš Visty/7/8 tak se program jmenuje Windows Live Movie Maker a dá se stáhnout na webu Microsoftu :-)

Práce v něm je jednoduchá a program je česky. (Myslím,že je tam i návod..) ;-)