Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu zostavenia GamingPC 1000-1300€

Zdravím chcem si kúpiť koncom 1mesiaca-začiatkom 2mesiaca/2014 Herný PC

Netrúfam si povedať čo je top,čo je kompatibilné, čo je dobré pre to píšem sem aby ste mi poradili :)

Cena do max 1000-1300€

Predstavujem si niečo podobné tomuto :
http://www.czc.cz/mcr-herni-sestava-hal3000-intel- i5-4670-8gb-60ssd-1tb-gtx760-dvd-w8-4-generace/135 759/produkt
http://www.czc.cz/mcr-herni-sestava-hal3000-intel- i7-4770k-16gb-120ssd-1tb-gtx770-dvd-w8-4-generace/ 135760/produkt

Primárne veci toho počítača :
- rozbehať plynule tieto hry na veľkých skôr utra detailoch v FULL HD :
- Hlavne League of Legends , Battlefield 4 , Call of Duty Ghost , Hitman Absolution , Crysis 3 , Dayz , SimCity , The Sims 3 pak 4 keď výjde a tak podobne ...
- nejaká úprava videí , rendering , photoshop , after efect a tak podobne ....

Monitor mám 24ku full hd , klávesnicu m slúchadlá , mišku tiež mám :)

Ďakujem veľmi krásne za rady !!!!!!

Protože K znamená možnost přetaktu a tím pádem se celá sestava zdraží - procesor, deska, chladič.
Návrh je v cenovém limitu + rezerva na OS Win7 a sestavení.
(u K i7 Haswell je přetakt "složitější" a podle mě zbytečný při jeho výkonu
v základu )

To co jsi sesmolil dole je nevyvážené a zbytečně drahé - deska, SSD, zdroj, paměť.

Pouvažujem , ďakujem :)))

Jeden mi ponúka toto síce je to AMD ale názor plz ? :)

Procesor 8-Core FX 8320 (125W), 3500MHz, TurboBoost 4.0GHz, 16MB cache, BOX, socket AM3 + (Vishera)/Operačná pamäť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX/Základná doska Gigabyte AMD 970/SB950, 2x PCIe x16, DDR3 2000, SATA III RAID, USB 3.0, GLAN, ATX, 8ch audio, scAM3 +/Grafická karta AMD Sapphire HD7950 3GB DDR5 (384 Bit) aktiv 2xD H DP (B)D-SUB:(přes adaptér) - 1 x DVI-I, 1 x DVI-D
HDMI, 1 x DP/Počítačový zdroj 650W ATX V2.3, aktivní PFC, 150mm ventilátor/Skrinka Evolve K2/

Pevný disk Seagate Desktop SSHD 1000GB 3.5 "SATA III NCQ, 8GB SSD + 64MB cache, 7200 otáčok, ST1000DX001
kombinuje bleskovú rýchlosť SSD diskov s ohromnou kapacitou mechanických diskov s otočnými platňami. Špeciálna technológia Seagate Adaptive Memory umožní diskom Sshd mnohonásobne skrátiť bootovacie čas vášho operačného systému, zrýchliť spúšťanie všetkých aplikácií a hier

DVD-RW

Aký máte názor ešte na toto ?

Skříň: Zalman Z11
Motherboard: Asus P8Z77-M PRO
Grafika: Sapphire HD 7950
Procesor: Intel i7-3770K Ivy Bridge
Extra větrák: CoolerMaster Hyper 212 EVO
Paměti: 2x Kingston HyperX Beast DDR3 8GB
Hard-disk: Kingston SSDNow V300 120GB, Western Digital Caviar Green 1TB
Zdroj: Tracer Highlander 600W