Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do ŠKOLY

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat na tablet, nejlépe s windowsem a klávesnicí. Měl bych to na zápisky, grafy apod., občas bych tam poslouchal nějaký ty písničky a koukal na filmy. CENOVÝ LIMIT JE 10-12 tis.¨
Docela se mi zalíbil tenhle: http://www.czc.cz/asus-transformer-book-t100ta-dk0 05h-cerna/142480/produkt u tohohle tabletu bych se chtěl zeptat jak je to s tím HDD.
A nakonec se chci zeptat jestli je lepší tablet s androidem nebo s windowsem. Děkuji za odpověd.

loading...

Pánové, pamatujte si, že v životě lidském nic plnohodnotně nenahradí papír a tužku, tím spíše při vzdělávání se. Vše ostatní jsou jen doplňkové alternativy, ať už více či méně vhodné.
Mohl by sem někdo povkládat linky na videa se záběry spolužáků, kteří si na tabletu zapisují poznámky z hodin na SŠ nebo VŠ? Takové integrály, limity ... to musí být hotové tabletí porno. Chci se při pátku pořádně zasmát! :-D