Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi 3D Bluray filmem a převod 2D na 3D v TV

Zdravím, chci se zeptat jestli je v tom nějaký rozdíl. Mám tv PANASONIC VIERA TX-P46ST30E a brýle TY-EW3D3ME. Má TV umí převést 2D sledování do 3D. Hlavně mě zajímá jestli je v tom rozdíl, abych zbytečně nekupoval drahé bluray 3D filmy. Samozřejmě 3D bluray přehrávač mám LG BP420. Děkuji za odpověď.

Spíš bych se zeptal, jestli tě ta 3D technologie dlouhodobě nadchne, pak bych ty blueraye nakupoval. 3D přes brýle je po těch 2 letech provařená technologie, lidi obecně nenadchla a už to není ten hlavní důvod proč kupovat novou televizi (ti co už nákupem 3D prošli). Potopilo to také, že vydavatelé filmů často převedly obraz z 2D do 3D, které ve finále vypadá jako poskládané kartóny, těch skutečných 3D filmů je málo.

Doporucuju Avatar v Imaxu. Byl jsem na nem trikrat. Prumerny film dejove, naprosto uniktni vizualne. Protoze tam to 3D bylo jen tak mimochodem, ne prvoplanove, jako ted v cemkoli.