Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nefunguje odchozí pošta u Outlook expres na smtp.seznam.cz

Dobrý den. Nemohu odesílat poštu, používám Outlook expres 6, po pokusu o připojení mně program vyhodí hlášku: Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'pop3.seznam.cz', Server: 'smtp.seznam.cz', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10051, Číslo chyby: 0x800CCC0E
Přitom příchozí pošta funguje, když odešlu poštu ze Seznam-Emailu tak taky odejde, nastavení Outlooku mám podle návodu na netu.
Mám Win XP, SP2,Adaware, Spybot, NOD 32. Prosím o radu. Děkuji.

jak vidím,nejsem sama kdo válčí s poskytovatelem připojení a má problémy s OE.Asi 14 dní co mi tu radili Jak EvaM,tak Kráťa a poslala jsem meil na poskytovaterle,k tomu několik telefonátů a kde nic tu nic strkaj hlavu do písku a vykřikuj ať si někoho seženu,že je to maličkost.Ach jo,kdy se námty služby zlepší