Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asus x550c bootování

Dobrý den,
tentokrát mám snad méně stupidní dotaz. Mám Asus x550c s os win 8 a chtěla bych ho přeinstalovat na win 7. V BIOSu však nejde nastavit bootování z DVD.

Děkuju za odpovědi :)

Keď zmeníš to čo som ti napísal, tak w8 nenaštartuje. Môže opravovať, ale neopraví, kým tie zmeny nevrátiš nazad. Ale ty w8 nechceš..
Ja pred tým ako zmením oficiálny systém, opíšem si produktové SN, keby si sa k nemu chcela vrátiť. w8kf-setup.exe