Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet omezené připojení

Zdravím mám takový problém v domácnosti máme připojené na jeden router 3 PC (dva přes wifi jeden přes kabel ) a jeden mobil . Pokud chci připojit další mobil nebo PC tak mi to už do sítě nepustí všechno přes wifi . Chtěl jsem se zeptat lze někde nastavit omezený počet připojení do sítě ? Děkuji
Huawei EchoLife HG520i

Hezký den,

počet připojených zařízení může být ovlivněno přímo nastavení modemu, minimálně je však možné připojit 6 zařízení najednou, pokud vám WIFI na pc či notebooku funguje, jen na mobilu ne, pak doporučím zkusit v nastavení modemu změnit typ zabezpečení a kanál.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Renáta Drastichová | Telefónica Czech Republic, a.s.
GURU pro Social Media