BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
c32.php
Pracu zo subormi moc neviem a preto by som poprosil radu. Program ma vytriedit z textoveho suboru samohlasky spoluhlasky a ostatne. Vsetky 3 musia byt v textovych suboroch.
1) Souhlásek a samohlásek není stejný počet.
2) for(i=0;i>7;i++) - nikdy neproběhne
3) otevírat a zavírat výstupní soubory pro každý znak není zrovna efektivní.
boze mna nenapadla chyba vo for hladal som furt chybu v suboroch :D Lebo ich neviem a o tych samohlaskach a spoluhlaskach viem iba zatial skusam a mam teda tie subory zavriet az na konci ??
Na začátku otevřít, na konci zavřít.
Uz to ide ale vypisuje mi to iba jednu samohlasku jednu spoluhlasku a jedno ine akoby sa ten subor pri tom zatvoreni vymazal nevies v com je prosim ta problem?
Zapomněl jsi poslat nový kód.
A potom ako to priradim do tych konkretnych textovych suborov v tom if? Sory ale subory mi fakt nejdu :D
Přiřadíš to tak, že otevřeš tři soubory.
Takto?? Asi to mam furt zle nic to nerobi
zabudol som tam na konci ich zavret ale ajtak bez zmeny
Ten soubor otevíráš pro čtení dvakrát, stejně tak z nějak pokaždé dvakrát čteš znak.
A ty soubory jsi na konci nezavřel.
OK uz mi to cele ide na paradu. Este taky maly dotaz. Else sa vykona aj ked sa vykonaju if ze?? A existuje nieco na if ako na case default ze sa to vykona iba vtedy ked sa neuskutocni ziadne if?
if sa vykona vtedy, ked je podmienka splnena. else ked je nesplnena. Cize v konstrukcii if..else sa vykona vzdy len jedno z nich.