Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starting Windows

Zdravím mám problém s Windowsom po preinštalovaní Windowsu a nainštalovaní ovládačov,antivírusu a Mozzily sa po reštarte Windowsu nespustil zapol sa ale nahodilo len "Starting Windows" obrazovku a animácia s logom Windowsu nikde. Skúšal som Startup Repair ale nepomohlo.

Jediné čo pomôže je Restore ale potrebujem problém vyriešiť na trvalo a nie len na pár dní.
Keď to vypadalo že sa to opravilo zase po týždni ten istý problém.

Mám Windows 7 Ultimate.

Budem rád za každú radu a vopred ďakujem za každú pomoc.

Nainštaloval som čisto Windwos bez všetkého- Funguje
Nainštaloval som Mozzilu a antivírus- Funguje
Nainštaloval som ovládač na grafiku- Funguje

Nainštaloval som Windows Update- Nefunguje

No niekedy sa problém objaví až po pár dňoch takže uvidím no aj keď som Windows Update neinštaloval tak mi to urobilo.

Včera som skúšal čo to spôsobuje nainštaloval som všetky aktualizácie okrem jazykov aj dôležité aj hlavne a vyskytol sa problém.

Potom som nainštaloval len čisto ovládač na grafickú kartu,reštartoval som PC fungovalo no keď som PC potom vypnul a zapnul (druhýkrát),opäť ten istý problém.

Vôbec ale neviem prečo sa problém objavil až po druhom zapnutí.

Takže Windows Update nemôže byť jediný dôvod.