Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměti grafik + film

Ahoj

chci se zeptat, proč jsou paměti u grafik jen DDR3 nebo DDR5, 4 už nefrčí nebo jak?

Jo a pokud jste filmoví maniaci, mám strašný okno. Chci se podívat na film, možná jste ho viděli. Jedná se o tři veterány z války v Afghánu nebo v Iráku co se potkají cestou domů (mají odslouženo), ženská postava se podobá Hilary Swank nebo Jennifer Garner, dále tam je jeden běloch a jeden černoch a potkají se v autobuse. Po návratu z války zjistí, že nechápou své okolí a tak se rozhodne tato trojice pro návrat zpět do války. Mám fakt okno snad mi někde helfne.

Tohle právě není ono, ačkoliv je to taky dobrý film. Díval jsem se na všechny filmy Hillary Swank, a nenašel jsem to. Ta herečka v tom filmu jí byla sakra podobná. Taky jsem na csfd koukal na drama, trihlerry, válečné a nic mě netrklo. Snad si tak do týdne vzpomenu :-/