Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blbne mi windows

zdarec.
mam windows 8 a mal som tam antivirak MCAfree lenže som stiahol eset nainštaloval a ked som reštartol tak mi nechce spustiť system ...zobrazi mi eset pri startupe a potom sa reštartuje prosim o pomoc čo to može byť ?

Bijou se ti dva vyhazovači před barem. Jeden z antivirů musíš odistalovat (nebo aspoň vypnout rezidentní štíty). Dneska jsem řešil totéž co ty, akorát s Avastem a MSSE. Osmičky jsou strašná věc, už je nechci nikdy vidět - nouzák a deinstalace AV je jen pro otrlé. Kolegové mi asi nasadí oslí hlavu, ale dělal jsem to dvě hodiny.

no presne aj podla mna primrdany system ...ale kámo ja ked to chcem odstraniť no aspon jeden tak mi ukazuje že potrebujem nejake suhlas adminia a pri druhom tiež taku blbosť ale nemam žiadny vyber z toho taže v podstate to je to blbe natom