Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odrážky u textu

Vážení přátelé,
přeji vám krásný den a dovoluji si zde "položit" otázku, na kterou je pravděpodobně velice jednoduchá odpověď, ale já jí fakt neznám.
Jedná se o to, že jsem si otevřel Microsoft Outlook, abych mohl napsat zprávu a asi jsem na něco nechtěně klinknul a ony se mi i každého řádku objevily takové odrážky. Vím, že se někdy v textu používají, ale já je prostě nepoužívám, takže nevím "jak na ně".
Prosím tedy o radu, na co mám klinknout, aby ony odrážky zmizely :-)))))
Děkuji a přeji úspěšný den. S pozdravem
Zdeněk H.

A ukazují se v každé nově psané zprávě nebo jen teď? Nemyslíš takové obrácené Písmeno ¶?
a nebo kde všude se to objevuje?