Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Odstránenie žuvačky z gauča

Ľudia, please HELP. Potrebujem odstrániť žuvačku ktorú som priľahol na mojom drahom gauči, neviete ako ju dám dolu??? Gaučový materiál je " TEFLÓN " či ako sa to píše... proste je to taká látka..

Změna kategorie z Tipy a triky na Pokec. Tipy a triky jsou pro oblast IT/PC. (fromM2U) (karel)
Lock, aby zase někdo neměl potřebu sem po letech něco napsat. (karel)

no tady je kazda rada dobra...

Žvýkačka – už se zase někde přilepila! To snad není pravda!
Existují dvě finty. V prvním případě ji stačí zchladit kostkou ledu
a pak jen odloupnout. V druhém nám s odstraněním pomůže odlakovač
na nehty.

viz.: http://zena.atlas.cz/domov-rodina/domov/72624-ach-jo-zase-flek-na-pohovce.aspx