Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz pro p. Ing. Ivana Geršiho z Poradna, s.r.o.

Vážený pane inženýre, mohl byste zde uvést pravidla, podle kterých je zde prováděna cenzura a jsou bezdůvodně mazány příspěvky? Děkuji!
Dotaz paralelně vznáším směrem k Vám, dalšími prostředky komunikace na dálku. Věřím, že nejsem sám kdo uvítá věcnou odpověď.

Největší neštěstí nynějšího enginu Poradny je nemožnost blokovat tro(t)lly na proxynách. Snad se to v příští verzi podaří. Taky jsem za povinnou registraci. Tohohle sokolíka znám a mažu jej už z principu.

edit: A budu nadále. Sleduj.

No když máš jistotu, že to je on. Adresát má třeba chuť odpovědět na nezáludný dotaz. :-)

Ať si ji nechá zajít. Jestli jsme dle něj takoví fašisti, proč tu furt opruzuje? Ve výmazku se odkazuje na založení Poradny - myslí si snad, imbecil, že za těch deset let fungování tu zrovna on patří mezi "skalní"? Postesknutí: proč každý projekt musí kurvit tvorové (nelidé), co v životě nic nedokázali a chtějí se jen přiživit?

:-D To máš fakt tak nebetyčné ego? Smazal jsem ti asi deset milionů dredů a jsem tomu rád. Akorát blbě kafráš, na nic se neptáš, na nic neodpovídáš. Táhni na Alíka. Máš ban banovitý neodbanovatelný.