Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem import historie z QIPu do Mirandy

Zdrafiiim :)
rád bych si naimportoval do mirandy historii z qipu, ale nějak mi to nejde...našel jsem si na addonech pro mirandu skript pro importování historie z qipu do mirandy, kterej vyžaduje mbota...mbota jsem naisntaloval podle tohodle návodu: http://michi.nazory.cz/2006/01/15/instalace-mbot-mi randa

jenže nevim, jak mam spustit ten skript...když ho přetáhnu do mBOT konzole, tak mi to napíš, že skript byl nainstalován, ale jak to spustit netušim...
neví pls někdo jak na to?

Koukám podobný problém, jakmile ten skipt přetáhneš do konzole tak můžeš u libovolného kontaktu pravým tlačítkem vyvolat nabídku a tam je Imprort QIP history nebo tak nějak. Docela záhul u lidí s delším kontakt listem :-D a navíc je to asi nějak limitováno velikostí té historie, protože mi to u řady lidí, kde mám hooodně dlouhou historii prostě neimportuje a hodí chybu, takže defakto můžu začít s nima kecat od začátku a jedinou možností jak si historii zachovat, je někam nahrát ten txt soubor z QIPu. A to je krapet nepraktický :-/neví někdo jak na to? Jak vložit hodně hodně dlouhou historii (ten txt soubor má něco kolem 1 MB)