Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk

Mám zvuk. kartu VIA AC´97 Enhanced Audio Controller (WDM) a z ničeho nic mi přestala jet polovina reproduktoru. Nevim co s tim. DÍK

Co to je "TA druha" ? Ak myslis ten druhy konektor, tak si musis nastavit v ovladacoch (niekde v ovladacie panely alebo spravca zariadeni - zvukovka - vlastnosti) ze na tom konektore chces mat vystup a nie vstup, napr. tak ze si navolis ze mas 4repro... Potom tam niekde treba aj nastavit ze chces pocut zo zadnych repro to iste co z prednych...

A ak to myslis tak ze nejde jeden z dvoch reproduktorov (napr. lavy) tak mas
- v mixeri (ikonka vpravo dole) nastavene balance uplne doprava alebo dolava (daj do stredu), alebo
- problem s konektorom v PC (skus s nim potocit/pokyvat, poriadne ho zastrcit - nebrani kejs uplnemu zastrceniu konektora?)
- problem s kablom medzi reproduktormi (skusit s nim kyvat vtedy ked to nefunguje).

Skus sa trochu cvicit vo vyjadrovani myslienok, napr. denne s niekym rozpravat aspon hodinu, ja osobne ti totiz vobec nerozumiem.