Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tablet factory reset

Zdravím,
mám tu pár otázek...Jen pro začátek,s androidem začínám (druhej den) tak prosím trochu ohledu.
No,ale k problému
koupil jsem si na zkoušku takovej čínskej šmejd,jmenuje se SuperPad 8
moje první otázka zní,jak se dostat do factory user? chci udělat factory reset..
na netu jsem našel menu+power ale nefunguje..
asi se ptáte proč to chci resetovat..no..inu...nainstaloval jsem tam samý kraviny,a začal se najednou nějak divně chovat..pořád to psalo že všechno neodpovídá (i launcher androidu) když jsem chtěl něco přesunout..no,tak jsem ho restartoval a pak to nešlo naběhnout..ukázala se jen ta první uvodní obrazovka a nic..

tlačítka to má z leva power,volume + -,menu,home a přepínač on off wifi...
dole mám reset tlačítko

Jak to myslíš že jsi přeinstaloval firmware. Reset pokud se nedostaneš do systému se provádí tak, že natvrdo zařízení vypneš a při startu držíš nějakou klávesovou zkratku jako je Power+VolUp (nebo VolDown). Jelikož tyhle NoName nemají ani JTAG tak když se totálně podělá systém, nemůžeš s tím nic dělat.