Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypalovačkou

Zdravím, mám problém s vypalovačkou Matshita uj-84OD. Nejdřív přestala vypalovat CD, tak že vypálila do půlky a pak vyhodila chybu a po sléze nevypaluje ani DVD. Resp. je nezakončuje.
Ovladač se tváří že je v pořádku. Nevím co s tím. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Dík za pomoc:-)

Vysun to a ocisti cocku alkoholom (da sa pouzit vodka alebo alpa ale isopropyl je asi najcistejsi) napr. na vatovej tycinke alebo nejakym steteckom, ak to nepomoze tak smola, asi len vymena (servis).
P.S. samozrejme najprv skontrolovat v ovladacich paneloch ci to bezi v "Ultra DMA" mode (v tom sivom policku "Aktualni rezim") a nie v PIO mode (vid. prvu odpoved)