Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní a grafické PC

OK. odpověď včak dost obecná. Mohl by jsi to upřesnit? Apropo, neptal jsem se na cenu ale zda je dostačující výkon na nejnovější hry (call of duty, crysis....) a grafické programy. Abych nemusel za rok zhánět něco nového.

Ohledně her je to snad jednoduché a to jsou testy /recenze g.karet.
Ovšem grafický SW je cosi jiného a to, každý výrobce uvádí/doporučuje potřebný HW.
Takže obecný dotaz zda ano či ne neplatí pro všechny g.aplikace stejně.
Je dost náročné skloubit profi pracovní a herní stroj.
Takto vzniklý kočkopes nemusí ve všech nárocích vyhovovat.