Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava

Dobrý den, potřebuji vědět jestli tento hardware bude spolu fungovat. Procesor AMD Athlon II X2 250 3.00 GHz, grafická karta ATI Radeon HD 4670 Series, zdroj http://pctuning.tyden.cz/ilustrace3/obermaier/levn e_zdroje/GP-450_3.jpg , základní deska Asus P5NSLI - nForce 570 SLi (s. 775) , HDD Seagate 320GB Barracuda 7200.10 (SATA2) a 4GB ram. To vše bych chtěl dát do této bazarové skříně cerna-pc-skrin-i3869617181.html. Ještě bych měl jednu otázku, jaký kvalitní chladič přikoupit k procesoru AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4ghz . Předem děkuji za rady.
Zmena kategórie, pôvodne: Hardvér (los)

už jsi četl pohádku jak kočička s pejskem vařili dort? Pokud ne, napřed přečíst a pak se začít vzdělávat v oboru PC hardware. Skládání PC vyžaduje alespoň základní znalosti, např. si najít specifikaci procesoru a desky na netu a porovnat si kompatidebilitu. Třeba pak zjistíš, že AMD sokety nefungují se sokety Intelu..

Napiš co už máš doma a co potřebuješ dokoupit. Tohle by opravdu nešlo.
U té paměti je důležité, zda se jedná o DDR3, DDR2 nebo nedejbože ještě něco staršího.
Ohledně toho chladiče pro Phenom II X4 965 by byl vhodný tento:
http://www.czc.cz/gelid-solution-tranquillo-revize -2/94405/produkt
Ale musíš musíš mít dostatečně prostornou bednu. Např. do té europlechovky z Aukra by se nevešel.