Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia 5800

Dobrý den poradíte mi s aktualizací telefonu nokia 5800 verze softveru 31.0.101 nabízí se mi aktualizace na 60.0.003 najede do půlky a dojde k vypnutí telefonu a vyskočí hláška že byl telefon odpojen když telefon odpojím zapnu udělá to to samé dokola

aktualizaci dělám přes nokia sowtvare updater připojím telefon přes usb kabel spustím program program najde aktualizaci pak stahne aktualizeci a když píše že zbývá dokončit nějakých 6 minut tak dojde k vypnutí přístroje vyskočí hláška žy byl telefon odpojen abych udělal restart odpojil telefon vyndal baterkyu nandal a zapnul a když to udělám dojde to do stejného konce že byl přístroj odpojen abych udělal zase odpojení vyndání baterie atd

To je blbost. Vyndání baterie to určitě nechce. Taky jak jsem aktualizoval 5800 tak mi to šlo asi až na 20tý pokus. Prostě se to jednou chytlo, kéž bych si vzpomenul jak tomu bylo :-/

EDIT.: a když provedeš aktualizaci přes samotný telefon jde ti to?
Jo akorát co to po mě chtělo, tak bylo abych telefon dal na nabíječku, aby při aktualizaci nedošlo k vybití baterie.