Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Policejní vir

Tak vážení: slavnej policejní net mě dnes vyskočil asi 10x ale nenakazil jsem se!
Eset vir zastavil!
Podařilo se mě opsat http odkat to leze

info.warning-ads.net/?id=4a63e7686f86c8235d02f2e331e8e13d

dal jsem tu adresu do url blokingu mého routeru a má po vtakách

loading...

Nebudu zakládat nové vlálno.
Známý mi dovezl noťas že ho taky navštívil včera ten policejní vir.
Já ho dneska zapl, šmejdil po netu a nic.
Spustil jsem ESET Online Scanner, tak jsem zvědav co z něho vyleze.
Edit: Už je mi to jasné teď jsem nahlédl do historie. :-D
Samé porno stráky. :-D