Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smartphone do 400€

Dobry den, oplati sa kupit HTC One mini v danej cenovej kategorii. Dolezite pre mna je kvalitny zvukovy vykon, jednoducha a prehladna praca s adresarmi a subormi, ktore si tam nahram a vydrz baterie. Popozeral som nejake recenzie a som takmer rozhodnuty o jeho kupe, ale este sa chcem pre istotu opytat tu na vas nazor, poprípade navrhnut nejaku alternativu.

Dobrou výdrž na baterie má nokia E5*. Hledej aspoň 1500mAh. A práce se soubory snad záleží na použitém softu, obvykle to co v telefonu je ,"stojí" za starou kbelu, Třeba takový fexplorer nebo activeFile jsou ultimativní správci souborů.
Kontrolní otázka:v jaké cenové kategorii?

Takze ked sa nechcem zblaznit tak si tam musim doinstalovat na pracu so subormi nejaky soft ako mi odporucas. Lebo vlastnim veterana nokiu 3110c a tam ako si to nahram z pc tak tak mi to tam aj zobrazi a mozem si povyberat co chcem do prehravaca, co pouzit ako zvonenie, budik atd. Potom mam firemny tamtung galaxy ace2 a tam to je hroza a co poznam ludi s inymi "lepsimi" tamtungami tak je to o tom istom. Na tom htc co sa mi paci je 1800 baterka, vydrzi to vraj iba den pri zatazi, ale co som pozeral tak ostatne telefony nie su o moc lepsie na tom.