Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zamrzá nebo se sám restartuje.

Zdravím potřeboval bych poradit, mám pc 5 let stary a v poslední době při hraní her zamrzá nebo se uplně restartuje( pc jsem dukladně čistil a děláte pořád). Grafickou kartu mám novou. Prosím nevíte někdo jak mám zjistit čím to je.
Předem díky za rady.

Pět let důkladného čištění to PC s tajnou sestavou asi zabilo.
Kontroloval jsi teploty v zátěži, paměťi a disk?

Grafickou kartu mám novou.

-a máš k ní správné ovladače a ty od staré grafiky pryč?To by ale asi nerestartovalo PC.Zkus memtest na paměti a utilitu na test HDD od výrobce disku,který nechceš za žádnou cenu prozradit.Taky zdroj může být podivný a třeba novou grafiku v plném nasazení neutáhne.

ty se hlavně nauč číst a formulovat svůj dotaz podle zadání, neřekneš nic o sestavě a chceš pomoci.To je na zamyšlenou.