Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout wifi

Přeju hezký den. Rád bych se zeptal, jak vypnout wifi u tohoto zařízení: cisco systems 800 series, a comtrend vr 3026e multi dsl? Jestli je to možné vypnout přímo na zmíněných modemech (v serverové skříni jsou zapojena obě zařízení) nebo to tak jednoduše nejde a je na to potřeba administrátor? Jedná se o server v prodejně, wifi tam není využíváno a požadavek je ho vypnout. Předem děkuji za odpověd.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Dobře, na prodejně se internet používá, do prodejny to jde přes ethernet, za to se platí. Wifi je u modemu přece volitelné, bud ho vypnu a použiju na připojení dalšího počítače kabel nebo ho zapnu a využiju bezrátovou sít. Počítače na prodejně, resp. Internet, neběží díky wifi, to tam je zaplé jen kdyby si tam třeba nějaký zákazník přinesl notebook a při koupi nějakého produktu by si potřeboval najít info na netu. Wifi potřebujeme vypnout. Jde to jako doma u modemu - přepínačem na těle modemu? Je takové na zmíněných modemech?
Upravená veľkosť písmen. (los)