Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sezenu novou zakl desku s AGP?

zdravim,
pravdepodobne jsem prisel o muj stary procesor (athlon XP 2500+)
uvazuji tedy o koupi neceho takoveho
http://www.alza.cz/amd-athlon-a64-3700-64-bit-ht-to ledo-box-socket-939-d65295.htm
+ novou desku se socketem 939
(docela prijatelna cena techot komponent)
ale chtel bych pouzit svou dosavadni grafiku GeForce 6800GT 256, AGP http://www.3dvelocity.com/reviews/club3d/c3d6800gt. htm

Je mozny sehnat nejakou desku do ktery pujde moje graficka karta?
Asi hloupej dotaz, ale moc se v hardware nevyznam :))
diky:))

reálně:

AGP je IMHO už mimo, ne že by bylo pomalé, ale proto, že nové CPU a hlavně čipsety se už dělají jen jako PCIe-compliant.

Osobně bych ti doporučil buď bazarovku, nebo komplexní upgrade na novou platformu. Nový HW s AGP, obzvlášť když už kupuješ i CPU bych opravdu už nebral.

Ahoj.Tiez som zhanal MB,ktora by mala AGP,ale socket 939.Velky problem.Na nete ju ma kazdy predajca,ale ked som sa informoval,tak fyzicky nikto.Nakoniec v jednej mi zohnali MSI K8T.Bola po oprave,ale s plnou 3-rocnou zarukou.Dufam,ze vydrzi.Este skus inzeraty,ale maximalna opatrnost.Bez odskusania nekupuj.Vela stastia.