Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SW na recovery mrtvého flashdisku

Hledám (nejlépe free) recovery nástroj na obnovení dat z USB flashdisků, v případě, že byl kompletně ztracen celý oddíl (tj. ne jen ztracena/poškozena FATka). Bohužel mé oblíbené nástroje takovou flashku "nevidí" a tudíž nemohou obnovit.

Znáte někdo něco takového? Díky.

Zatím mě napadlo jen udělat v linuxu pomocí dd obraz a ten následně opitvat v GetDataBack

A BIOS při startu flash disk vidí? Pokud ano, zkusil bych z diskety nebo jiné flashky nastartovat do DOSu a spustit Ghost v. 8. Tam v nastavení povolit ignorování chyb a pak by měl jít vytvoři image - a s tím dál pracovat. (Na některých deskách se musí nastavit v biosu u USB Legacy Support)