Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odemknout debian

Dobrý den,potřeboval bych odemknout debian.Objevuje se mi tam Zámek a nejde dát zpět.Je na to nějáká klávesová zkratka nebo tak něco?

předem díky za odpověď ;-)

Na mých debianech určitě nemůže být zámek přes celou obrazovku, bliká tam tak maximálně vlevo nahoře řádka s žádostí o login.

Problém vyřešen!..

Ba ne, to je vtip, jen bych vás rád upozornil, že bez podrobnějšího popisu problému (fotky nebo screenhostu zámku, na jakém serveru, jak je zabezpečený - veřejná, neveřejná IP, jaké na něm běží šlužby a tak podobně) se tu žádná smysluplná odpoběd neukáže.