Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Která z těchto tří grafik ?

Mel jsem v rukou obe 2 a pri plne zatezi (furmark) mi prijde tissi chladic od MSI

Možná by bylo vhodné si přečíst celé vlákno... abych tě trochu zasvětil do děje - na CZC.cz to má za čtvrt roku poruchovost 13,90 %, zatímco na Alza.cz je spolehlivost 99%, taktéž za čtvrt roku.

Do měsíce podle zákoníku a měsíc budeš čučet do stropu pokuď nemáš integrovanou GK.;-)

Cívky pískají jen při velkých FPS (200+) a myslím si, že není problém zapnout V-Sync.

Alza 100+ zákazníků již zakoupilo 99% spokojenost a třeba takovej poruchovej Eurocase 400W PFC 10 000+ zákazníků již zakoupilo a zřejmě taky 99% spokojenost na CZC alspoň i unich uváděli tu velkou poruchovost teď to raději odstranili.;-)Cívky pískají jen při velkých FPS (200+) u nový karty nemá co pískat,to pak zdroj může hučet atd.;-)