Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaludny orisek (sdílení připojení k internetu)

dobry den

dostal jsem za ukol : mam dva pocitace jeden bude chytat internet pres wifi a tomu druhe mu ho bude posilat pres sitovej kabel <pry se musi neco sparovat nevim si stim rady >

pomuze nekdo ?

ps: dostal jsem to za ukol ve skole takze rady typu kup si routr mi nepomuzou :)

predem dekuji kdyz tak email 018691@centrum.cz
Změna předmětu, původně: zaludny orisek (Kráťa)

nevim jestly sem to dobre napsal nebo jestly jste to dobre pochopily ten odkaz je celkem uzitecnej ale neni v nem napsany jak dostanu ten prijimany internet z prvniho pocitace do toho propojeneho sitovym kabelem skumsim to vysvetlyt jeste jendou

mam dva pocitace v rekneme jeden s wifi prijmacem druhy bez , ten prvni pocitac pripojim pres wifi k internetu ten druhy s tim prvnim propojim sitovym kabelem rj45 a budu se snazit aby oba pocitace mely internet i ten co ho prijima pres wifi a ten druhy na nej pripojenej kabelem <muj mistr mi radil ze je treba neco sparovat tusim nejspis bezdratove pripojeni se sitovym nejak >

opravdu dekuji su v koncich a nechci N z praxe :D