Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C - double desatinne miesta

Ahoj ked robim operacie z premennou double tak vo vysledku mi ukaze aj 6 desatinnych miest ako napr. 6.000000 ale ja by som bol rad ked mi napise iba 6 alebo 2.1 ten pocet nulovych desatinnych miest proste eliminovat da sa to ak ano ako?

Nebylo BYOD věci se naučit nějdřív základy. Formátování řetězců a funkce printf ti nic neříkají?
%.2f, %d