Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký CRT ?????

Zdravím ,vím že jsem tu už podobnou otázku asi vkládal ,ale nemůžu to najít.

Scháněl jsem monitor s obnovovací frekvenci 120 a výš.Bylo mi doporučeno ,že si mám koupit 3D monitor ten umí 120HZ.Prostě to nejede a nemá cenu se tím dále zaobírat.Vyhodil jsem zbytečně peníze ,tak jako mi tady bylo doporučeno že si mám koupit 4 jádro ,taky mi je na nic.Tak snad se těd někdo najde kdo poradí ,jaký CRT monitor "splašit" 19" aby dával vysokou obnovovací frekvenci ,nějaký CRT monitor který byl své doby opravdu "STROJ"

No spis napis co si videl po bazarech a muzem rict, jestli je to OK.

Zkus se zamerit na NEC, EIZO, ty davaly obvykle minimalne 100Hz, Trinitrony od Sony byly taky vyborny, sem tam je pouzivalo ADI, enze je otazka, jestli nekde v bazaru takovejhle funkcni kousek sezenes, vetsinou si to majitele hyckaji a neprodaji. :-)

že si mám koupit 3D monitor ten umí 120HZ

Asi jsem to špatně pochopil. :-)