Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk - Windows 7

Dobrý den,

vyměnil jsem svůj systémový disk za SSD disk. Mám operační systém Windows 7 Home Pemium. Musím někde v systému něco měnit, když jsem si pořídil SSD disk nebo W7 už umí s SSD diskem správně pracovat a nemusím nikde nic nastavovat. Děkuji.

Kromě výše uvedeného doporučuju změnit umístění TEMP adresářů systému a cache prohlížečů.
On se SSD nemusí extra zvláště šetřit, pokud použiješ nějaký způsob zálohování (třeba Acronis). Záruku to asi vydrží, je to jen pro případ nečekaného exitu.

Nezdechne to. Ja mam tempy na SSD uz roky. To su minimalne mnozstva dat, vynasob si to, napr. 100MB/den (viac za den normalny clovek neprebrowsuje), to je za rok 365*100MB = 36,5GB, to sa nezapisala ani stvrtina budiek SSD ani raz. A to je za rok. Nasobilka ludia, nasobilka ;-D