Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recovery file a moje demence.

Zdravim panove, predem se omlouvam ze nepisi s diakritikou, ale mam prechodne anglicky system a neumim v nem psat jako clovek.

Zadam o radu.

Jsem amater, ktery se s prominutim sere do veci do kterych nema. Inu - pokusil jsem se nainstalovat na svuj HP Pavlilon G7 - 2205ec, vedle Windows 8 take Ubuntu. Sice se mi to s obtizemi "podarilo", avsak o windows jsem prisel a predevsim jsem prisel o Recovery partition. Vim, ze neni problem stahnout veskere ovladace ze stranek HP, ale spis mne zajima, jestli mam moznost nekde ziskat onen Recovery soubor. Jde mi o nej, nebot v puvodni instalaci windows bylo pro mne par dulezitych LICENCOVANYCH programu.
A predevsim jsem ztratil licenci na svuj system a stitek na Notebooku vubec nebyl.

Je nekdo, kdo se vyzna a vi na cem presne jsem? Predpokladam, ze recovery asi nesezenu, ale je nejaka moznost jak mit licencovane windowsy zpet?

Diky moc za rady. :]

nebot v puvodni instalaci windows bylo pro mne par dulezitych LICENCOVANYCH programu.

co to přesně znamená? Pokud se jedná o programy, které jsi instaloval po zakoupení notebů, tak ti recovery nepomůže. Recovery uvede notebů do stavu, v jaké jsi ho koupil.