Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s sd

Dobrý den,
psal jsem tu nedávno že mám problém s tabletem,to se naštěstí vyřešilo reklamací..
Ted bych chtěl trochu poradit,jelikož to není už bych řekl chyba..
jedná se o to,že pokud chci fotit,tak to napíše vaše karta SD je plná
přitom tam mám microSD 8Gb a interní pamět 18Gb
(oba volný)
potom jsem si všiml že tam je ještě jedna a to "Almacenamiento Interno" která má 31mb
na ní je system podle všeho..
jak nastavím aby se všechno ukládalo do druhé interní paměti popř na microSD?
jedná se o Tablet s androidem 4.0.4
díky

napíšu sem co tam mám všechno za paměti
Interní uložiště: 0,98Gb
Interní uložiště: 31,91Mb
EXTSD1: 7,51Gb
EXTSD2: 14,76Gb

Na tom druhým interním uložišti (30Mb) nic není,jen složky...
Jde to interní uložiště smazat a aby tam bylo jen jedno?
nebo to udělat tak jak jsem to již psal? že by bylo hlavní pamět na microSD? popř na tom prvním interním uložišti?...
našel jsem že by to šlo přes root..nemáte někdo prosím nějakej popis jak na to?
Díky