Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na stahovaní

Videl jsem dobry program na stahovani z internetu kde si proste kamos napsal jen co chtel a vyjeli mu odkazy a mohl to dat hned stahovat a ne jeste to hledat na internetu.Nemuzu si vzpomenout jak se ten program jmenoval.Kdyby jste nahodou nekdo vedel tak napiste. Děkuji předem

jistě, kdoví co uživatel viděl, tipuju. artos, chléb kvašený a požehnaný, sr je zdechlina na zaplaceným účtu jedoucí rychlostí nějakých 300 kB na vlákně. zlatá telia sonera na rapidu- ta ti ten modem usmaží.