Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kopírování čísla v Nokii E71

Ahoj, existuje nějaký způsob, jak udělat tuto naprosto primitivní věc v Nokii E71 se symbianem?
Mám nějaké číslo zkopírované ve schránce (#+kopírovat). Nyní chci toto číslo vytočit. Pokud třeba na hlavní obrazovce napíšu +420, nikde nemohu najít funkci, která by pak k tomu vložila obsah schránky. Jde to udělat nějak (když nepočítám workaround, že si číslo uložím do nového kontaktu )
Změna předmětu, původně: Kopírování čísla
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

Právě že při zadávání čísla na homescreenu klávesa #(která obvykle v textových polích při podržení dovolí přes levé kopírovat a pravé tlačítko vložit) píše symbol # - i v režimu písmen i režimu číslic. V nabídce Volby(levé) nebo ▭(prostřední) žádné funkce vložit ani kopírovat nejsou.