Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gaming PC

Ahoj rád bych se zeptal jestli by šla sestavit táto sestava.
Gainward GTX TITAN 6GB 2x
Intel Core i7-3930K (bez chladiče)
Corsair H80i DIGITAL komplet vodního chlazení CPU
ASUS Rampage IV GENE - Intel X79
Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR3 1600 SODIMM
SilverStone TEMJIN SST-TJ08B-E, black
CORSAIR AX860i, 80+ Platinum 860W

A popřípadě co k tomu dodat, aby jse to dalo do pohybu

Jde všechno, přidáš disky, mechaniku, změníš paměti na 4x4-8GB (využití čtyř kanálového řadiče pamětí)
Přetaktíš procesor aby stačil krmit SLI, koupíš tři FullHD monitory aby mělo SLI vůbec využití a hlavně traktor sluchadla, jinak se u toho nedá sedět.

No prostě brnkačka, tedy hlavně pro toho kdo neví která vlastně bije.

Já bych tazatele vůbec neodsuzoval, jsou to přece jeho peníze..

Měl bys prozradit, v jakém rozlišení chceš hrát. Já hraji v 1280*1024 a vím, že několik let nebudu muset do PC za 30 tisíc (bez OS) hrábnout. Přitom také chci hrát v co možná nejvyšších detailech. Vývoj hardwarové náročnosti her zdaleka není tak překotný, jak před deseti lety.