BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Třeba takhle. Nepíšeš, kde to chceš tvořit.
Ano , to je přesně ono . Například bych to používal na foru ale taky v e-mailu
Některé fórum to umí, některé ne.
Některý e-mail to umí, některý ne.
Způsobů může existovat více, např.
což vlastně v HTML znamená
Co znamená překrytí odkazu? Když se něco překreje, není to vidět....
Asi jsem špatně napsal o co mi jde . Chtěl bych překrýt odkaz jakoby "funkčním tlačítek" v podobě např.textu a nebo obrázku . Karel to ukázal viz.výše
A kde se to má překrývat? Tady na poradně, nebo na vlastních internetových stránkách?
Jak jsi to tady napsal ,tak kdybych to použil takhle třeba na poradně bude to fungovat ? Ale taky bych to chtěl využít ve svém emailu . Jinak díky
Na Poradně ti bude fungovat to, co ti výše napsal Potkan007.
V e-mailu se to dělá třeba takhle:
odkazy-html.html
A každé fórum má i svoji nápovědu/dokumentaci. Např. pro phpBB faq.php
Překrýt podle mě znamená zneviditelnit odkaz (obrázkem nebo textem, anebo ho prostě nezobrazit). Na vlastních stránkách to sotva použiješ, na cizích to sice taky jde, ale je to nad možnosti člověka, který se tady takto dotazuje. Nebo jde o něco jiného?
Na tom karlově odkazu nevidím, že by se něco překrývalo.
A něco jsi znovu "napsal špatně" - viz tučně zvýrazněné.