Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybi boot from usb

zdravicko znamy si koupili ntb asus x550CA s OS WIN 8 a chteji preinstalovat na WIN 7 vse original ale v nabidce biosu je pouze boot manager windows nebo disabled nikdy neni instalace z cd nebo usb je tam pak pridat boot add . nevite nekdo co mam udelat abych videl flash disk nebo mechaniku abych mohl nainstalovat os? verze biosu je american mega trends 3.0.15.1016 dekuju za rady :-)

Tenhle postup mi nejde!! potřebuju udělat bootovani v biosu na usb nebo dvd ale potřebuju Launch CSM aby bylo Enabled ale nejde nastavit musim někde v BIOSU přepnout z uefi na legacy ale nikde to tam neni.. Chci z Přeinstalovat WIN8 na WIN7.

Ked nejde zapnut CSM (ale podla mna launch CSM tam mas alebo je stale enabled), tak si este mozes urobit USB stick ktory bootuje v UEFI mode, t.j. obsahuje spravny subor boot.efi v spravnom adresari, napr. efi\boot\bootx64.efi
64bitovy Win7 bootovaci disk to ma. Samozrejme musis mat strcene instalacne DVD a az potom prejst cez POST nech to BIOS detekuje, inac to v Boot Order mat nebudes.
BTW. Ked chces pouzivat USB stick tak musis mat povoleny aj USB legacy support samozrejme.