Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztratil se PST soubor

Odinstalovaval jsem nasi sektretarce OFFICE a daval ji OPEN OFFICE. Puvodne mela velky outlook uz ale delsi dobu pouziva OE, nicmene v tom OE se ji zobrazovali kontakty z toho velkeho outlooka tedy ze souboru pst. No a smazanim toho komplet office se ji ztratili vsechny kontakty v tom OE .... Nevite nekdo jestli se to da zachranit. Zkusim nasadit lost and found ... diky za namety

Pokud se v Outlook Expressu zobrazovaly kontakty z Outlooku, znamená to že proběhl jejich import do programu Adresář, který je adresářem pro OE (import probíhá automaticky při prvním spuštění). V žádném případě není možné, že se zobrazovaly v OE kontakty načtením z .pst souboru!

Jinak nepíšeš operační systém a verze programů.