Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WA-2204A probém s nastavením

Ahoj, nemůžu se dostat do svého routeru. v cmd jsem zadal příkaz ip config a opsal si ip do prohlížeče Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo připojit k serveru .....

Jestli dělám něco špatně ? Nebyl jsem si jistý kterou ip, tak jsem zkusil radši všechny, ani IPv4 a ani výchozí brána nešla.
Nejsem v tom až tak moc sběhlý.

děláš něco špatně? No jistě...

1. IP adresa je IP adresa tvého PC.
2. Teoreticky je ten WA-2204 na IP adrese, kterou vidíš v ipconfigu jako "výchozí brána" - za předpokladu, že funguje jako router.

Odpojíš od routeru vše, co máš k němu připojené mimo PC ze kterého to nastavuješ. Toto PC připojíš do LAN kabelem a restartuješ router. Potom zadáš do adresního řádku webového prohlížeče IP adresu brány (tedy routeru). Pokud to nejde, změníš v nastavení získání IP z DHCP na ruční konfiguraci kterou zadáš v segmentu brány nebo obráceně. Jít to prostě musí, neexistuje, že to nejde.