Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ipv4 nefunguje, ipv6 ano

Zdravim,
v pátek jsem sem psal problém (http://pc.poradna.net/q/view/1165294-nejdou-zobraz it-nektere-webove-stranky) ohledně nezobrazování některých stránek a teď jsem zjistil, že stránky, které jsou na ipv6 tak mi jdou a ipv4 ne. Je to možné? Nejsem v tom úplně zběhlý, ale stránky jako seznam, google, youtube, jdou... Stránka ipv6-test.com mi napíše že jsem připraven na ipv6, ale test ipv4 nedoběhne.
Zkoušel jsem návod odsud - http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=924&t=1162523 a nepomohlo to
pak jsem procházel všechny kroky odsud ( http://pc.poradna.net/a/view/308974-jak-diagnostik ujeme-a-resime-problemy-se-sitovymi-pripojenimi-di l-iii-dns ) a v pořádku, akorát ve třetí části jsem se zasekl u bodu 4.1, kdy mi to hodilo výsledek:

Vychozi server: UnKnown
Address: 192.168.0.1

Kdyby jste někdo věděl, jak z toho ven, budu vám nesmírně vděčný, díky :)

Bože, nepleť tyto nesmysly. Reš svúj problém s nefunkčním, polofunkčním, pripojením a netahej do toho problémy globálniho významu, IPv6.

IPv6 protokol proste vypni, nepotrebuješ ho, dokud není všude, jako by nebyl nikde.

... :puff:

Nějak jsem nepochopil, co máš vlastně za problém? Nefungují některé stránky? Pokud ano, které konkrétně?

Když si na ně pingneš, dostaneš jejich adresu?

akorát ve třetí části jsem se zasekl u bodu 4.1, kdy mi to hodilo výsledek:

Vychozi server: UnKnown
Address: 192.168.0.1

to je v pořádku, kdybys četl dál, tak zjistíš, že tam máš možnost dotázat se na resolving jmenné adresy.

nefunguje třeba wwww.zcu.cz, ale pingnu se

C:\Users\Betynka>ping www.zcu.cz

Příkaz PING na lavinia.zcu.cz [147.228.58.47] - 32 bajtů dat:
Odpověď od 147.228.58.47: bajty=32 čas=23ms TTL=52
Odpověď od 147.228.58.47: bajty=32 čas=26ms TTL=52
Odpověď od 147.228.58.47: bajty=32 čas=21ms TTL=52
Odpověď od 147.228.58.47: bajty=32 čas=23ms TTL=52

Statistika ping pro 147.228.58.47:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 21ms, Maximum = 26ms, Průměr = 23ms

firewall vypnutý, antivir ani anti jiné není.
PC normálně fungoval, ještě před týdnem, ale pak se nějak pokazil internet a přišel technik, kterej s tím prej něco dělal a hrabal se i v notebooku, tak vůbec netuším, co mohl provést ..