Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupe notebooku

Caute lidicky.Potreboval poradit:chtel bych si koupit nejaky notebook do 25000.Potreboval bych internet,nejake hry,fotky,vypalovacku a takove to normalni vyuziti,moc se v nich nevyznam a nechci kupovat neco co bude drahe a na nic.predem diky daawee

Když noťas,tak Toshibu! A nikdy Acer nebo Asus,co se výkonu a vybavení týká tak za ty ceny klobouk dolů,ale mechanická kvalita a provedení je katastrofální,je to jak od čičmanů z tržnice a spolehlivost je taky v pytli,odchází všechno počínaje HDD a konče základní deskou,Asus je na tom o fous líp mechanicky. A Toshiby šly teď s cenama dolů!

tak ja bych doporucil Dell Latitude,bo Precision a dokoupit k tomu bussines support na 3roky je to super věc!Jakýkoliv problem s SW nebo HW od Dell vyřeší do 24hodin!Jsem s nima naprosto spokojen!Když nastane nějaký problem třeba s HW,tak nečekam 30 než se rozhoupou,ale do 24h je vyměněn kus za kus a nic nezkoumaji!Navíc na stránkách del si mužeš nakonfigurovat svůj notas

Asus na hry se da koupit tak za cca. 30.000,-

A jinak s nazorem, ze Asus neni kvalitni ja nesouhlasim. Ja s nima mam dobrou zkusenost.

Kdyz uz jsme u tech noteboku, nevite nekdo nahodou, jestli kdyz si znamej koupil notebook od Della v americe, jestli se pripadna reklamace neda vyridit s Dellem v Cesky republice ?