Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení routeru pro ip kamery

Potřebovala bych vaší pomoc s nastavením routeru(ASUS RT-N10E).Mám 2x ip kamery http://www.kameryip.cz/detail/ip-kamera-p2p-wifi-i p-01-new-bila/.Koupila jsem nový router a teď se na kamery nepřipojím z venčí . V domácí síti bez problému . Mám pevnou IP a IPS neblokuje žádné porty.
Abych vyděla kamery mimo domov používám mobilní apk. dodávanou ke kamerám.Zkoušela jsem zadat adresu kamery do prohlížeče , ale napsalo to , že stránka není dostupná a kamera začala pískat .
Vím , že budete potřebovat vědět více . Napište mi prosím co a jaké udaje potřebujete a já je napíši . Pokud to budu vědět.

Děkuji

Pevna adresa neznamena verejna. Je adresa naozaj verejna?
Boli prislusne porty na routru presmerovane a privatne ip adresy kamier? Maju ip kamery pridelene staticke ip adresy na dhcp servri routra alebo aspon nastavene u seba? Zadavas do aplikacie v mobile verejnu ip adresu routra s prislusnym portom kamery?

Adresu mám veřejnou.Kamery mají adresy přidělené dhcp od routra . Když zadám v mobilu adresu routra,tak se do měj dostanu , ale jak dám za adresu číslo portu kamery tak stránka nenalezena a kamera začne pískat.

Zde budu až v 21h.Tak promiňte pokud nebudu odepisovat.

Som si vedomý, že je to nejaký čínsky "krám", ale to pískanie? Ešte som nezažil, aby kamera pískala a sám som zvedavý, kde bude problém...
Pravda - väčšinou sa stretávam s profesionálnymi alebo poloprofi IP kamerami, i keď som mal v rukách dosť často "low cost" - nikdy nič nepískalo...:-/

V návodě není nic co se týče pískáni.Na kamery mám i certifikát .
Kamery jsem nastavila na pevnou adresu.Tuto adresu jsem dala do routra+port .Do prohlížeče v mobilu(tam mám mobilní síť)zadám svou veřejnou ip adresu a port kamery,no a napíše to "Webová stránka není dostupná" a začne pískat kamera.Jak dopíská po 1 min.začne se otáčet jako kdybych jí restartovala .

Este som sa nestretol s tym, zeby aplikacia z mobilu nesla, aj ked je pravda, ze slusny vyrobca kamier ma zvacsa svoj vlastny sw pre mobily a nespolieha sa na univerzalne. Skusil by som mozno inu aplikaciu, pokial sa dodrziavaju standardy funguju rozne aplikacie na viacero druhov kamier.
Najlepsie by bolo asi riesit to so supportom vyrobcu/predajcu kamier.