BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
A z jiného programu barevný tisk funguje? Podívej se do dialogu, který se otevře při spuštění tisku, zda nemáš nastaven tisk ve stupnívh šedi. Nepíšeš jakou tiskárnu používáš a tak není možné lépe poradit.
Z jiného programu to jde.Jen to nejde ještě z Microsoft Office pictura Manager. Je to pro mě nejlepší program. Zkoušela jsem v režimu Tisk "možnosti",ale nikde nelze nastavit barvu nebo šeď nebo to aspoň nemůžu najít.
Tiskárna Canon MP550 a mám oper.sys. W7.
Problem s ovladacom tlaciarne, respektive kombinacii blby sw + ovladac.
Mozne riesenia.
Pouzit iny ovladac, ako je to PS, tak PCL6, pripadne naopak.
Pouzit iny sw ako prehliadac obrazkov, napriklad bezplatny Irfanview.
Samozrejme teoreticky je mozne, ze je na tlaciarni nastaveny CB rezim, ci uz v menu tlaciarne, alebo v jej sw.
Tiskárna má jejím sw nastavenu barvu (Canon MP550). Tiskne normálně barevně. Stalo se to asi po nějaké jejich aktualizaci. Vůbec nerozumím počítačům, takže co je konkrétně ten ovladač? Mám i jiné obrázkové prográmky, ale tenhle mi nejvíc vyhovuje. Jaký mi doporučíte bezplatný Irfanw.? Zkoušela jsem si nějaký stahnout, ale antivirák mi hlásil Trojského koně.
Irfan je zde irfanview.tuwien.ac.at
Nemáte náhodou v nastavení tisku zaškrtno "tisknout v odstínech šedé"?